Objednávání k lékaři

Vyberte ordinaci, do které se chcete objednat

Jste registrovaným pacientem a chcete se objednat pomocí našeho systému a nemáte přístup? Návod na přístup do systému naleznete níže na této stránce (objednávání neplatí pro klienty pracovnělékařských služeb a pacienty lékařů, kterým poskytujeme ošetření v době zástupů).

Chcete se stát naším pacientem v ordinaci Ruzyně – Praha 6? O registraci můžete požádat ZDE. (Ordinace v Českém Brodě a ordinace Olšanská mají plnou kapacitu a dočasně nové pacienty nepřijímají).

Olšanská – Praha 3
MUDr. Petra Řeháčková
MUDr. Vít Vokrouhlík

271 774 966

Olšanská 7, Praha 3

Ruzyně – Praha 6
MUDr. Barbora Fojtová
MUDr. Vít Vokrouhlík

220 560 569

K Letišti 544, Praha 6 

Pracovnělékařské služby

INFORMACE K PŘIHLÁŠENÍ A PŘÍSTUPU DO OBJEDNÁVACÍHO PORTÁLU

POTRÁL NABÍZÍ

  • Zadání objednávky k návštěvě lékaře a na odběry krve a dalšího biologického materiálu– k dispozici máte kalendář s přehledem termínů, volíte si volný termín, do formuláře stručně vyplníte důvod návštěvy. Po odeslání požadavku vám systém emailem zašle zpětnou informaci o provedené objednávce a o jejím potvrzení.
  • Zaslání žádosti o eRecept– vyplníte příslušný formulář (vypište všechna požadovaná léčiva do jednoho řádku, není nutné vyplňovat formulář pro každé jednotlivé léčivo). Žádost bude zpracovaná během 1-2 pracovních dnů. Týká se pouze dlouhodobě a pravidelně užívaných léků. Touto formou nelze předepsat léky na akutní potíže.
  • Zaslání informace či dotazu k probíhající léčbě, vložení zprávy z jiného zdravotnického zažízení – vyplníte příslušný formulář, můžete zaslat přílohu – vložením souboru typu pdf nebo obrázku.
  • Přehled termínů Preventivních prohlídek a Očkování (těch, které jste absolvovali u nás v ordinaci).
  • Možnost zažádat o odeslání na COVID test.

Pro přístup do portálu je nezbytné, aby měl každý pacient ve své elektronické zdravotní kartě u lékaře uložený email, prostřednictvím kterého se následně bude přihlašovat. Pacienti, kteří tak doposud neučinili, mohou sdělit emailovou adresu s využitím FORMULÁŘE ZDE. Adresy přenášíme ručně, mějte tedy strpení. Rodinní příslušníci mohou pod svým účtem spravovat požadavky dalších členů rodiny, nutné je uložení jedné emailové adresy u více rodných čísel v kartotéce.

  1. SDĚLENÍ MAILOVÉ ADRESY

Pokud ještě nemáte uložený email ve své zdravotní kartě, prosíme sdělte nám svůj email prostřednictvím formuláře.

  1. ZAZNAMENÁNÍ ADRESY DO ORDINAČNÍHO PROGRAMU

Provedeme my, může to trvat i několik dní. Nové žádosti vyřizujeme vždy v pondělí.

  1. PRVNÍ SPUŠTĚNÍ SYSTÉMU

Volba „Registrovat nebo zapomenuté heslo“, vyplníte email a zvolíte „Registrovat“.

Dalším postupem vás systém provede a vytvoříte si tak vstupní přihlašovací údaje (heslo si volíte a potvrzujete sami).

  1. OPAKOVANÉ PŘIHLAŠOVÁNÍ

Při každém dalším vstupu do portálu zadáte svůj email a zvolené heslo rovnou do přihlašovací obrazovky (můžete využít uložení do počítače či telefonu, tj. při dalším přihlášení se vám údaje automaticky předvyplní).